2-2,5 год
80 грн/особа*

Пішохідна екскурсія

«Львів Середньовічний та Підземелля»

  Якщо бажаєте поєднати дві найцікавіші екскурсії наземним Середньовічним та підземним таємничим Львовом, тоді замовляйте саме цю екскурсію! 

2 год
70 грн

Пішохідна екскурсія

«Підземеллями Львова »

   Львів - це не лише затишні кав`ярні, маленькі вулички та симпатичні будинки. Насправді це неймовірно багатогранне місто. Під містом існує ціла мережа підземель, кожне з яких наповнене якимось своїми історіями, розповідями чи легендами.

1,5-2 год
70 грн/особа*

Пішохідна екскурсія

«Знайомство зі Львовом»

   Якщо Ви завітали до Львова та хочете побачити головні пам'ятки, ознайомитися не тільки з красою міста, але й з його історією, або просто отримати незабутні враження від прогулянок з нашими досвідченими гідами - тоді замовляйте саме цю екскурсію!

2 год
250 грн/год*

Пішохідна екскурсія

«Львів Романтичний»

   У Львові безліч місць оповитих романтикою, де можна помріяти. Вулиці старого Львова напевно ще й досі пам’ятають про львівських Ромео і Джульєтту – Мікеліні і Пелагію, фатальний любовний трикутник між Ганною Вільчківною, Урбаном Убальдіні і Павлом Єльонеком, кохання з першого погляду короля Владислава IV і львів’янки Ядвіги Лушковської, романтичні зустрічі Артура Ґроттґера і Ванди Монне, війну за багату наречену Гальшку Острозьку та багато інших захоплюючих історій.

3 год
100 грн/особа*

Автобусно-пішохідна екскурсія

«Родзинки Львова»

   Пропонуємо Вам відвідати захопливі куточки Львова: Замкову гору -  панорама міста з висоти 413 м над рівнем моря; Собор Святого Юри - головний храм греко-католиків України; Палац Потоцьких - резеденція польських магнатів та побачити неповторну архітектуру міста.