8 год
250 грн/ос*

Автобусний тур

«Золота підкова Львівщини»

  Відчути захоплюючий дух Середньовіччя можна не лише гортаючи сторінки підручника історії. Найкраще власними очима побачити величні замки, доторкнутись до столітніх мурів, що пам’ятають славетні події минулого.

16 год
450 грн/ос*

Автобусний тур

«Замки Закарпаття»

   Одноденний тур найвизначнішими замками Закарпаття – це ідеальний варіант максимально змістовного та насиченого проведення вікенду. Екскурсія  включає відвідини замку-палацу Шенборнів, Мукачівського замку Паланок та Ужгородського замку — три чи не найдостойніші та найкраще збережені пам’ятки архітектури.

11 год
300 грн/ос*

Автобусний тур

«Карпатський трамвайчик»

   Подорож чудо-потягом, який курсує по вузькоколійці  в Карпатах, — це неабияка атракція і для дітей, і для дорослих. Серйозні та смішні історії, чудові пейзажі, колоритні частування, прогулянки берегом та підвісними мостами через річку — ця прогулянка залишить лиш приємний спогад про Карпати.

2 дні
595 грн/ос*

Автобусний тур

«Сиро-винний тур Закарпаттям»

   Мальовничі Карпати, таємничі замки, дегустація вина і сиру, термальні басейни, смачна закарпатська кухня - все це варто побачити та спробувати, щоб відчути колорит Закарпатського краю.    

10 год
300 грн/ос*

Автобусний тур

«Тустань та Кам`янецький водоспад»

   Під час цієї одноденної подорожі ми відвідаємо Тустань - це ранньосередньовічна наскельна фортеця-град і митниця ІХ—ХІІІ сторіччя, давньоруський наскельний оборонний комплекс, зайдемо до музею "Тустань", де зможемо оглянути експонати, що знайшли на цій території, починаючи з Х століття. Після цього заїдемо до водоспаду Кам'янка, мертвого озера та погуляємо біля підніжжя гір - Карпатських Бескидів.