gallery photo gallery photo gallery photo gallery photo gallery photo gallery photo gallery photo

«Львів Середньовічний та Підземелля»

2-2,5 год
80 грн/особа*

   Якщо бажаєте поєднати дві найцікавіші екскурсії наземним Середньовічним та підземним таємничим Львовом, тоді замовляйте саме цю екскурсію! 

   Пам'ятки міста Львова не вичерпуються красивими наземними спорудами. Величезна кількість таємниць і легенд цього міста лежить у його підземеллях. Під час цієї екскурсії Ви зможете познайомитись з історією середньовічного міста Лева та відвідаєте чотири підземних об`єкти: Копальню кави, Аптеку-музей «Під чорним орлом», підземелля під домініканським монастирем та під костелом єзуїтів!

 *додатково оплачуються вхідні квитки  до підземель (45 грн дорослі та 17 грн діти)

*для груп діє гнучка система знижок

*дітям до 13 років 50% знижка на екскурсії по місту

Коментарі

user avatar
Олена
2016-10-07 11:33:34

Велике ДЯКУЮ ,Янусі за чудові розповіді про Величне місто Львів! Дуже цікаві історичні факти-майже повертаєся у середноьвіччя.Час екскурсії промайнув швидко та дізналися багато цікавого.Хочеться повертатися знову і знову!Усім буду радити цю цудову дівчинку-ексурсовода,МОЛОДЕЦЬ,майстер свого діла!

user avatar
Іра
2016-09-26 22:38:44

Яна,дякую за гарні,змістовні розповіді.Міфи і легенди,які поєднанні з нашим сьогоденням,живуть вуличками старого міста.Цікаво слухати,бо історія це наше сьогодні.Дуже пізнавальна екскурсія.

Залишити відгук